Brožury

Brožury jsou skvělým způsobem, jak získat výborné výsledky při zachování nízkých nákladů na reklamu. K dispozici v různých velikostech, orientované na výšku nebo na šířku. Standardní formáty (A4, A5, B5, DL) nebo formáty vlastní, různé typy vazeb (šitá, lepená, kroužková).

Doporučené druhy papíru:

Na jednodušší a jednobarevné brožury doporučujeme ofsetový papír 80 - 100 g/m2 nebo matovou křídu 90 - 135 g/m2. Pro plnobarevné brožury doporučujeme křídové papíry (lesk, mat) 115 - 135 g/m2. Na obálku je vhodný křídový papír 200 - 250 g/m2.

Obálky je vhodné z vnější strany laminovat laminem mat nebo lesk. Zvýší se tím estetická hodnota brožury a také větší odolnost proti ušpinění. U vazeb V1 a V2 je to nutností, u kroužkové vazby být lamino nemusí.

Pokud si nevíte rady s vyplněním poptávkového formuláře, napište Vaše požadavky do poznámky nebo využijte online chatu. Odpovíme obratem.

Příklad ceny: Brožura A4. Barevná obálka 250 g/m2. Černobílý vnitřek ofset 80 g/m2. 48 stran + obálka. Vazba šitá. Obálka laminovaná. Náklad 1 000 ks. Cena 15,94 Kč bez DPH za kus.

Nezávazná poptávka brožury:

* Formát:
* Počet kusů:

Obálka

* Ano/Ne:
* Druh papíru:
* Povrchová úprava:
* Barevnost:

Blok

* Druh papíru:
* Počet stran bez obálky:
* Barevnost:

Další informace

* Druh vazby:
Možnost přípravy tiskových dat:
Poznámka:
* Jméno:
Adresa:
Telefon:
* E-mail:
Opište ověřovací kód:
kod
O nás   |   Novinky   |   Produkty   |   Reference   |   Kontakty
Mapa stránek
Created by Netsimple Conspiracy s.r.o.
Tvorba webových stránek
Designed by Ondřej Kotinský
Tvorba webdesignu
Reprotisk s.r.o.
M.R. Štefánika 318/1, 787 01 Šumperk