Prodej kalendáře ŠUMPERK JINAK 2019 / 22.10.2018

Již při plánovaní našeho Dne otevřených dveří jsme se zmínili o tak trochu odlišném kalendáři, než jsme zvyklí dělat každý rok. Věděli jsme, že tuto myšlenku bude pořádná fuška zvěcnit do zářijového termínu Dne otevřených dveří, ale nakonec jsme to zvládli a kalendář byl představen.

Ze všech stran člověk slyší, co je vlastně v Šumperku špatně. Není zde zaměstnání, špatně se tu hledají byty, mladí lidé prý utíkají. Interpretace všech negativ se jen zvýšila nedávnými komunálními volbami. Kdo ale vyřkne to, co je na Šumperku dobré? Skupina mladých lidí se s Vámi v rámci kalendáře podělí o pozitivní komentáře, proč si Šumperk zvolili jako město pro život a vidí to tak i do budoucna. Věříme, že každý z Vás se v názorech na dobrý Šumperk alespoň v části ztotožní.

Kalendář s názvem ŠUMPERK JINAK 2019 vznikl ze spolupráce tiskárny Reprotisk a nadaného mladého fotografa Jiřího Adama, který propůjčil své fotografie. Kalendář byl na začátku září slavnostně pokřtěn a můžete si jej u nás v sídle firmy Reprotisk s.r.o. na M. R. Štefánika 318/1 v Šumperku zakoupit. Máte o kalendář zájem, chcete někomu udělat radost? Stačí napsat, zavolat nebo nás navštívit a kalendář si můžete za 180 Kč odnést s sebou.

Pár kousků na vás čeká také v Informačním centru Šumperk na Hlavní třídě, v Knihkupectví Tón na ulici Komenského a v Knihkupectví Duha na Čsl. Armády. Kalendáře na prodejnách sežene za cenu 180 Kč, tak je nenechejte dlouho čekat.

 

Prohlédněte si facebookové stránky fotografa

Vyjádření prokuristky firmy paní Radky Kotinské ke vzniku kalendáře

<< zpět na seznam

O nás   |   Novinky   |   Produkty   |   Reference   |   Kontakty
Mapa stránek
Created by Netsimple Conspiracy s.r.o.
Tvorba webových stránek
Designed by Ondřej Kotinský
Tvorba webdesignu
Reprotisk s.r.o.
M.R. Štefánika 318/1, 787 01 Šumperk